דף הבית > חזון וערכים

חזון וערכים

גורמים לדברים לקרות

החזון שלנו

חברת Nextep שמה לעצמה כמטרה ראשונה במעלה להוביל את לקוחותיה להשגת יעדיהם הארגוניים, הכלכליים והמקצועיים. יועצי Nextep ומנהליה עוברים הכשרות רבות וצוברים ניסיון מעשי, במטרה להמשיך ולהוביל את השינוי בתרבות הניהול במדינת ישראל, בהתאם למגמות השיפור בעולם. מנהלי החטיבות נמצאים בקשר ישיר עם לקוחות החברה ואלו רואים בהם כשותפים עסקיים.

אחרי למעלה מעשור שנות פעילות, אנו ב-Nextep הבנו שהדבר הכי טוב שאנו יודעים לעשות זה: לגרום לדברים לקרות.

החזון שלנו הוא לגרום לדברים לקרות, בין אם זה בפרויקט התעדה, בין אם זה בפיתוח מוצר ושירות חדש ובין אם זה העצמת עובדים. אנחנו הם אלה שמכתיבים את הקצב לעצמנו. שמים לעצמנו את המטרות מול העיניים. אנחנו פשוט גורמים לדברים לקרות.

הערכים שלנו

ערכי החברה מושתתים על מספר עקרונות:

מצוינות – Nextep תפעל ללא הרף להעלאת רמת המצוינות המקצועית בתחומי פעילותה, ותצבור ידע איכותי שיאפשר לה להעניק ללקוחותיה מוצרים ושירותים טובים, יעילים ומתקדמים יותר.

מובילות – Nextep תעודד יזמות וחשיבה יצירתית בתהליכי המחקר, הפיתוח, השיווק והשירות, ותפעל להטמעת טכנולוגיות חדישות ופורצות דרך בסביבה תחרותית ודינמית.

שירות – Nextep תספק מענה מלא לצורכיהם הנוכחיים והעתידיים של לקוחותיה ותעמיד לרשותם מערך שירות מקצועי, אדיב ומהיר, המחויב להשגת שביעות רצונם המלאה.

אמינות – כל בעלי התפקידים ב-Nextep ינהלו עם שותפיה העסקיים של החברה מערכת יחסים המושתתת על הגינות, שקיפות ויושרה – תוך הקפדה על אתיקה מקצועית ועל שמירת סודיות מסחרית.

טופס תחתון

צרו איתנו קשר!

מלאו פרטים או צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
  • טלפון

    03-9550222

  • מרדכי רוז'נסקי 18 כניסה ב',
    א.ת חדש ראשון לציון

  • א' - ה'
    08:00-17:00