דף הבית > חטיבות > בריאות, מוסדות רפואיים ובתי חולים

בריאות, מוסדות רפואיים ובתי חולים

אייקון בתי חולים ומוסדות רפואה

Health Care

חטיבת הבריאות ובתי החולים ב-Nextep מאמינה בתמיכה ולא בהנחייה. יועצינו לא מסתפקים במתן הנחיות ובקרת ביצוע, אלא מלווים את בעלי התפקידים ותומכים בכל שלבי הביצוע, יד ביד.

נקסטפ ליוותה בהצלחה בתי חולים רבים בישראל לתקן JCI עבור בתי חוליםוכמו כן ליוותה פקולטות לרפואה לעמידה בתקן JCI. במהלך הפרויקט אנו נפגשים עם ועדות, עם ראשי שירותים ובעלי תפקיד ונסייע לבנות את התוצרים ולהטמיע את התהליכים הנדרשים במוסד הרפואי.

מתוך ההנחה כי לכל בית חולים ישנם צרכים שונים, משאבים שונים ויכולות שונות, אנו בחטיבת הבריאות ובתי החולים ב- Nextep הרכבנו סל שירותים מודולרי אשר מסוגל לתת מענה מיטבי לכל לקוח. בתהליך אפיון משותף אנו נגדיר יחד את התכולה והיקף העבודה שיתאימו לך.

ניסיוננו בליווי פרויקטים רבים סייע לנו לפתח מתודולוגיה יעילה ואפקטיבית לניהול תהליכי הטמעת התקנים. המתודולוגיה מאפשרת ניהול פרויקט יעיל ואפקטיבי, קיצור זמנים ובעיקר מיקוד.

עבורנו פרויקטי איכות בבריאות זה לא תחום פעילות אלא תחום התמחות. תחום הבריאות ובתי החולים בחברתנו מורכב מיועצים מנוסים אשר כל עיסוקם הוא בליווי בתי חולים בפרויקטי איכות, תקינה, שיפור ואקרדיטציה. מיקצועיותם הוכחה במגוון הפרויקטים שביצענו.

לקוחות חטיבת הבריאות ובתי החולים:

 • בתי חולים, מוסדות רפואה ופקולטות לרפואה
 • קופות חולים ומוסדות בריאות
 • ספקים ונותני שירות בתחום הבריאות

כל התקנים בבריאות, מוסדות רפואיים ובתי חולים

אקרדיטציה לבתי חולים

תקן JCI לבתי חולים
חברת נקסטפ תקינה ישירה הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל בתחום האקרדיטציה, נקסטפ ליוותה בהצלחה בתי חולים רבים בישראל לתקן האקרדיטציה של JCI.

אקרדיטציה

לפקולטות לרפואה בישראל
חברת נקסטפ תקינה ישירה הינה חברת הייעוץ המובילה בישראל בתחום האקרדיטציה, נקסטפ ליוותה בהצלחה פקולטות לרפואה ובתי חולים רבים בישראל לתקן האקרדיטציה של JCI.

לקוחות בתחום בריאות, מוסדות רפואיים ובתי חולים מספרים

תהליכי העבודה של יועצי Nextep הקנו ידע רב ומומחיות בתהליכי העבודה במחלקות בית החולים. ביחד ביצענו מספר פרויקטי שיפור מחלקתיים והגענו להישגים שהוצגו בכנס איכות ברפואה.
בית חולים לוינשטיין | מרכז שיקומי מהגדולים בארץ
טופס תחתון

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות החטיבה?

מלאו פרטים או צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
 • טלפון

  03-9550222

 • מרדכי רוז'נסקי 18 כניסה ב',
  א.ת חדש ראשון לציון

 • א' - ה'
  08:00-17:00